ul Krotoszyńska 6, 01-805 Warszawa
 ul. Słomińskiego 5/104, 00-195 Warszawa
2023-medycyny-2
/
/
Konsultacja psychiatryczna

Konsultacja psychiatryczna

Konsultacja psychiatryczna to rozmowa z lekarzem psychiatrą, która ma na celu ocenę, diagnozę i leczenie zaburzeń psychicznych. To również forma wsparcia, która może być pierwszym krokiem w procesie oceny stanu zdrowia psychicznego.

 

Podczas wizyty lekarz psychiatra przeprowadza wywiad z osobą pacjentką, dokonuje oceny stanu psychicznego, w celu  jak najlepszego zrozumienia trudności z jakimi zmaga się osoba i i zaplanowania odpowiedniej opieki.

Na podstawie zebranych informacji, lekarz dokonuje oceny i diagnozuje ewentualne zaburzenia psychiczne. Opracowuje plan leczenia, który może obejmować psychoterapię, leczenie farmakologiczne lub inne metody wsparcia.

Zapraszamy do zapisów do naszych lekarzy psychiatrów Julii Pankiewicz oraz Piotra Maleszki.

Specjaliści przyjmują młodzież od 16 r.ż oraz osoby dorosłe. Współpraca lekarzy z naszymi terapeutami zapewnia kompleksową opiekę.

Leczenie jest dopasowane do indywidualnych potrzeb osób pacjenckich. Zapewniamy bezpieczne i poufne środowisko, które sprzyja swobodnemu dzieleniu się swoimi myślami i uczuciami. Tworzymy przestrzeń, w której możesz poczuć się zrozumiany i zaopiekowany.

Zapraszamy do zapisów.