ul Krotoszyńska 6, 01-805 Warszawa
 ul. Słomińskiego 5/104, 00-195 Warszawa
2023-medycyny-2
/
/
Zuzanna Szajbe
IMG_0792

Zuzanna Szajbe

PSYCHOLOŻKA PSYCHOTERAPEUTKA

Psychoterapia poznawczo- behawioralna

Wykształcenie

-Uniwersytet Warszawskim- magister psychologii (Warsaw International Studies in Psychology) 

-w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej – Akademia Motywacji i Edukacji

Szkolenia: 

-staż psychoterapeutyczno-diagnostyczny z modułem zaburzeń odżywiania (Psychomedic) 

-Terapia CBT zaburzeń odżywiania (Dolnośląskie Centrum Psychoterapii)

-Samookaleczenia u nastolatków – wsparcia i terapia poznawczo-behawioralna (Psychotesto Centrum Psychologiczne) 

-Wypuść emocje, które bolą – praca z nastolatkiem dokonującym samouszkodzeń (Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin) 

– Specjalistyczny kurs diagnozy psychologicznej. Narzędzia diagnozy psychologicznej rodziny. (Dolnośląskie Centrum Psychoterapii) 

Doświadczenie:

Swoją pracę zawodową rozpoczęła od stażu w Ośrodku Integracji Społecznej dla osób dorosłych ze spektrum autyzmu w Stowarzyszeniu Terapeutów, gdzie następnie pracowała jako terapeutka zarówno w Ośrodku, jak i jako terapeutka środowiskowa z dorosłymi oraz z dziećmi. Pracowała również w Hostelu Interwencyjnym dla młodzieży w szeroko pojętym kryzysie w ramach Szpitala Wolskiego oraz w Poradni Psychologicznej dla dzieci i młodzieży w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii, gdzie prowadziła także grupę wsparcia dla młodzieży i warsztaty dla nauczycieli i rodziców. Była także konsultantką w telefonie wsparcia w kryzysie emocjonalnym w ramach Instytutu Psychologii Zdrowia.

O mnie:

Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą powyżej 14 roku życia potrzebującymi wsparcia psychologicznego. Spotkania odbywają się w bezpiecznej przestrzeni gdzie to pacjent decyduje o temacie rozmów oraz zakresie pracy. We współpracy stawiam przede wszystkim na relację, a także łączę narzędzia terapii poznawczo-behawioralnej oraz trzeciej fali. Zapraszam osoby chętne do pracy nad stawianiem granic, zrozumieniem i nazwaniem swoich emocji, niskim poczuciem wartości, objawami depresji oraz lęków, trudnościami w relacjach, obniżonym nastrojem czy będące w kryzysie emocjonalnym. Spotkania prowadzę zarówno w języku polskim, jak i po angielsku. Moją pracę poddaję superwizji. Prywatnie jestem kocią mamą, amatorką wyjazdów pod namiot lub z przyczepą kempingową, uwielbiam rośliny oraz pływanie.