ul Krotoszyńska 6, 01-805 Warszawa
 ul. Słomińskiego 5/104, 00-195 Warszawa
2023-medycyny-2
/
/
Sandra Podlaska
Sandra

Sandra Podlaska

PSYCHOLOŻKA PSYCHOTERAPEUTKA

Psychoterapia integracyjna

 • Wykształcenie:
  • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie – inżynier żywienia człowieka
  • Uniwersytet SWPS w Warszawie -magister psychologii
  • Obecnie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie psychodynamicznym w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym

  Szkolenia:
  Cały czas podwyższam swoje kompetencje i wiedzę szkoląc się z szerokiego zakresu tematyki pomocy psychoterapeutycznej. Uczestniczę w stażach, konferencjach i webinarach. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

  Doświadczenie:
  Pracuję z osobami dotkniętymi zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, zaburzeniami osobowości i zaburzeniami odżywiania. Pomagam osobom doświadczającym kryzysów życiowych w ich pozytywnym rozwiązaniu i wspólnie z nimi poszukuję dróg życiowych. Pracuję także z pacjentami, którzy doświadczyli traum – relacyjnych, oraz spowodowanych nagłym wydarzeniem. Do swoich pacjentów podchodzę w sposób holistyczny, skupiając się często również na objawach psychosomatycznych. Najważniejsza dla mnie w gabinecie jest relacja z moim pacjentem, którą uważam za czynnik kluczowy i niezbędny dla procesu zdrowienia.

  O mnie:
  Praca z drugim człowiekiem jest moją pasją i misją życiową. Pacjent, który trafia do mojego gabinetu jest wyjątkowy, a relacja z nim niepowtarzalna. Uważam, że tylko tak indywidualne podejście pozwala zmniejszyć cierpienie, ale też podwyższyć standard życia emocjonalnego. Prywatnie jestem psią mamą cavalierki i miłośniczką długich spacerów. Wolny czas poświęcam dla rodziny i przyjaciół, albo wciągając się w seriale.