ul Krotoszyńska 6, 01-805 Warszawa
 ul. Słomińskiego 5/104, 00-195 Warszawa
2023-medycyny-2
/
/
Klaudia Pajor
305457282_805999680711942_4181120991230474488_n

Klaudia Pajor

PSYCHOLOŻKA PSYCHOTERAPEUTKA

Psychoterapia poznawczo-behawioralna

Wykształcenie:
• Uniwersytet Szczeciński – magister psychologii, specjalność społeczna
• W trakcie szkolenia w akredytowanej Szkole Psychoterapii Crescentia w nurcie poznawczo-behawioralnym

Szkolenia:
• TEAM CBT – pierwszy poziom certyfikacji
• Szkolenia dotyczące różnych obszarów pracy terapeutycznej, takich jak interwencja kryzysowa, odwrócenie ról w rodzinie, czy poczucie beznadziei w chorobach somatycznych

Doświadczenie:
Pracuje z osobami doświadczającymi lęku, obniżonego nastroju, problemów emocjonalnych i trudnych momentów w życiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Hospicjum Domowym w formie wolontariatu oraz na praktykach w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym dla osób z niepełnosprawnością umysłową. Przy użyciu social mediów zajmuje się również psychoedukacją na temat samooceny i zdrowia psychicznego.
W naszej Poradni Pani Klaudia prowadzi psychoterapię wyłącznie w formie online.

O mnie:
Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, który jest jednym z najlepiej przebadanych naukowo i cechuje się wysoką skutecznością w pracy nad: depresją, lękiem, trudnościami emocjonalnymi czy relacjami międzyludzkimi. Pomagam pacjentom wykształcić korzystniejsze sposoby radzenia sobie z rzeczywistością i zmienić negatywne przekonania na swój temat. W relacji terapeutycznej najważniejsze jest dla mnie, żeby każda osoba czuła się zrozumiana, akceptowana i nieoceniana. Staram się dotrzeć do źródła pochodzenia trudności i dobrać odpowiednie techniki, żeby moim pacjentom i pacjentkom żyło się lepiej, szczęśliwiej, bardziej satysfakcjonująco. W moim gabinecie bezpiecznie mogą czuć się również osoby LGBTQ+. Korzystam także z metodyki terapii schematów, dzięki czemu możemy modyfikować niekorzystne wzorce zachowań wyniesione z dzieciństwa. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.