ul Krotoszyńska 6, 01-805 Warszawa
 ul. Słomińskiego 5/104, 00-195 Warszawa
2023-medycyny-2
/
/
Ilona Wawrzyniak
ilona

Ilona Wawrzyniak

PSYCHOLOŻKA PSYCHOTERAPEUTKA

Psychoterapia poznawczo-behawioralna

Wykształcenie:
• Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego – magister psychologii
• Uniwersytet SWPS – psychoterapia poznawczo-behawioralna (w trakcie szkolenia)

Szkolenia:
W ramach dodatkowych szkoleń ukończyła kurs podstawowy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz dwuletnie Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Regularnie uczestniczy w konferencjach i warsztatach. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Regularnie uczestniczy w konferencjach i warsztatach.

Doświadczenie:
Od kilku lat pracuje w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie (oddział ogólnopsychiatyczny). Doświadczenie w pracy z dorosłymi zdobywa również w ramach pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego.

O mnie:
Oferuję profesjonalne wsparcie psychologiczne i indywidualną terapię dla osób dorosłych zmagających się z depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, doświadczających objawy z kręgu psychoz. Udzielam wsparcia dla osób będących w trudnych sytuacjach życiowych, zmagających się z kryzysem, borykających się z niską samooceną, stresem. Pomagam osobom odczuwającym potrzebę zmiany, zrozumienia własnych emocji, wzmocnić poczucie własnej wartości oraz przezwyciężyć poczucie bezradności i osamotnienia. Wierzę, że w procesie psychoterapii znaczącą rolę odgrywa budowanie relacji na wzajemnym zaufaniu, szacunku i akceptacji. Ogromną radość sprawia mi towarzyszenie ludziom w ich drodze ku lepszej przyszłości. W życiu prywatnym kocham podróże, teatr i aktywne spędzanie czasu z bliskimi.