IMG_1737 (1)

Dagmara Miśkiewicz

PSYCHOLOŻKA PSYCHOTERAPEUTKA

Psychoterapia poznawczo- behawioralna, diagnoza ADHD

Wykształcenie:
– Uniwersytet Warszawski – magister psychologii
– Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie – studia podyplomowe na kierunku Dietetyka
–  4-letni kurs Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej TPB z dialogiem motywującym DM Akademia Motywacji i Edukacji w Warszawie (w trakcie szkolenia)
 
Szkolenia:
– Szkolenie I stopnia z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (CTSR)
– Staż Szkoleniowy w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania
– Szkolenie „Profilaktyka i terapia uzależnień behawioralnych (Fundacja Praesterno)
– Szkolenie „Pierwszy kontakt z osobą w kryzysie (Strefa Mentoringu)
– Szkolenie z zakresu stosowania Skali Inteligencji Stanford-Binet 5 (UW)
 
Doświadczenie:
Doświadczenie zdobywałam w poradni Psychocare, gdzie prowadziłam wstępne konsultacje psychologiczne oraz wspierałam klientów w zmianie. W trakcie praktyk w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie prowadziłam terapię neuropsychologiczną oraz przeprowadzałam i interpetowałam testy neuropsychologiczne. Od początku 2023r. współpracuję z Fundacją Inspira, gdzie udzielam konsultacji indywidualnych oraz prowadzę krótkoterminowe procesy terapeutyczne. Równolegle pracuję jako psychoterapeutka w Fali Wsparcia. 
 
O mnie:
W swojej pracy łączę terapię poznawczo-behawioralną z elementami dialogu motywującego oraz terapią akceptacji i zaangażowania (ACT). Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą powyżej 16 r.ż. Ważny jest dla mnie rozwój, dlatego nieustannie biorę udział w dodatkowych kursach i szkoleniach. Swoją pracę poddaję superwizji.
 
Relacja terapeutyczna jest podstawą udanego procesu terapeutycznego, dlatego zależy mi, aby z moimi podopiecznymi budować relację opartą na wzajemnym zaufaniu, akceptacji i zrozumieniu. Stosuję indywidualne podejście do każdego klienta. W trakcie pierwszych konsultacji wspólnie ustalamy cele, które będziemy realizować w trakcie terapii. 
 
Specjalizuję się we wspieraniu osób z: zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, perfekcjonizmem, ADHD, problemami w regulacji emocji oraz radzeniem sobie ze stresem, zaniżonym poczuciem własnej wartości, zaburzeniami odżywiania, nadwagą oraz osób, które chcą zmienić nawyki żywieniowe.